Najlepszy relaks dla ciała i umysłu.

Jesteś przemęczony? Odczuwasz bóle, żyjesz w stresie i chcesz się odprężyć?

ZAREZERWUJ SESJĘ

O co chodzi?

Floating to swobodne unoszenie się ciała na powierzchni wody w specjalnie skonstruowanej kapsule. Jest to możliwe dzięki bardzo wysokiemu stężeniu roztworu leczniczej soli Epsom w wodzie – efekt jest podobny do kąpieli w Morzu Martwym.

 

Spokój

W kapsule jest cicho, ciemno i ciepło, przez co porównuje się ten stan do bycia w łonie matki.

Ciepło

Temperatura wody jest zbliżona do temperatury powierzchni skóry, wynosi ok 35 stopni. Dzięki temu granica pomiędzy temperaturą ciała, a wody zaciera się.

Cisza

Kapsuła jest dźwiękoszczelna i można w niej wyłączyć światło – to powoduje niemal całkowitą izolację zmysłową od bodźców zewnętrznych.

Relaks

W wodzie rozpuszczona jest gorzka sól Epsom, kąpiel w niej pozwala uzupełnić niedobory magnezu, zrelaksować się i odstresować. Przyśpiesza gojenie się ran, redukuje bóle głowy oraz wypłukuje toksyny.

 

Teraz Twoje ciało, nie odczuwając grawitacji, może rozluźnić mięśnie i całkowicie odpocząć.

Aktywność lewej półkuli Twojego mózgu spowalnia i synchronizuje się z półkulą prawą. Mimo to mózg pozostaje aktywny i wytwarza ogromne ilości serotoniny i endorfin, czyli tzw. hormonów szczęścia. Podczas sesji floatingu mózg zmienia swoją aktywność z fazy Alfa na Theta – jest to stadium, kiedy człowiek zapada w sen i jest w stanie odpowiadającym medytacji, intensywnego marzenia i silnych emocji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Cennik

 

WEJŚCIA POJEDYNCZE

60 min — 140 zł
90 min — 160 zł
każde kolejne 30 min — 20 zł

 

ZAREZERWUJ SESJĘ 

Karnety*

3 wejścia — 360 zł
10 wejść — 990 zł

 

 

Vouchery*

Dostępne w wersji papierowej w eleganckiej kopercie na miejscu oraz w wersji elektronicznej wysyłanej w PDF na maila (przed odbiorem vouchera na miejscu prosimy o kontakt telefoniczny).

*karnety oraz vouchery możesz zamówić drogą mailową lub osobiście w siedzibie Float Wrocław

Kontakt

To co, jesteś gotowy? Kasia i Tomek już na Ciebie czekają.
Zapisz się lub zadzwoń.

Czaj­kow­skiego 75/6,
51-147 Wrocław